Lot 55
naar Willy Sluiter (20e eeuw)

Damesportret met bloem

gesigneerd in de druk

kleurenlitho, 40x28 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35