Lot 145
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Henri Vos (1883-1959)

Zonnig landschap

gesigneerd 'Henri Vos' (rechtsonder)

olieverf op board, 38x48 cm (met lijst: 60x70 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, fijn craquelé, verder goed

€ 70,00

Hamerprijs: € 70