Lot 143
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Lena ten Bosch (1890-1945)

Een stilleven van disocactus met een imari schaal

gesigneerd 'Lena ten Bosch.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 41x35 cm (met lijst: 54,5x48 cm)

Conditie: doordrukking van spieraam, craquelé, verder goed

€ 60,00

Hamerprijs: € 60