Lot 41
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Anton Heyboer (1924-2005)

Abstracte compositie met figuur, gesigneerd met drukinkt, bewerkte ets, eigen druk, Epreuve d'Artiste, zonder lijst, bladmaat ca. 80 x 105 cm, collectie J. Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140