Lot 39
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Anton Heyboer (1924-2005)

'Pereboom', gesigneerd met drukinkt, bewerkte ets, eigen druk, zonder lijst, bladmaat 79 x 53 cm, collectie J. Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140