Lot 38
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Kees van Waning (1861-1929)

Schets van een historisch gebouw, gesigneerd (rechtsonder), potlood op papier, circa 25x32 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25