Lot 37
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Louis Meijs (1902-1995)

Stadsgezicht, mogelijk Parijs, gesigneerd en gedateerd 51 (linksonder), aquarel, 29x36 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60