Lot 36
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Soewardja (20ste eeuw) (7x) en Indonesische School (20ste eeuw)

Diverse Indonesische taferelen, waarvan 6 gesigneerd, 7x aquarel en 1 reproductie, van circa 30x24 cm tot 45x40 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50