Lot 33
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Wim Drion (1946) (2x), naar MC Escher en Jacob Nieweg (1877-1955)

Twee abstracte voorstellingen, Bloemstilleven en Metafmorfosen, waarvan drie gesigneerd,2x gouache op papier, 1x litho en 1x reproductie, alle circa 70x50 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35