Lot 32
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Wim Steyn (1914-1980), G. Vanni, B. Geeringh (20ste eeuw)

Bloemstillevens, alle gesigneerd, 2x olieverf op doek, 1x olieverf op board, van circa 75x60 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160