Lot 31
Vendue Next Door | 3 mei 2020
J. van Oost, K. Broerse en Henri Cassiers (20ste eeuw)

Hoorn, bospad en besneeuwd dorp, alle gesigneerd, inkt op papier, olieverf op doek, olieverf op board, van circa 50x60 tot 63x83 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25