Lot 29
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Ton Albers, Kwast, Reinier Snapper en Gerard Altmann (20e eeuw)

Het Geuldal; Brussel, Dorpsgezicht, Stadsgezicht, alle gesigneerd, 3x aquarel, 1x drukwerk, alle circa 50x60 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100