Lot 28
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Geo Kauderer (1902-1996), Serkan, Bob Damen (1900-1990) en Hollandse School (20ste eeuw)

3x landschap en Jongensportret, waarvan 3 gesigneerd, 2x olieverf op doek, 1 olieverf or board, 1 aquarel, van circa 39x69 cm tot 51x64 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25