Lot 27
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Toon Koster (1913-1990), JH Jongeurt, H van Tongeren (20ste eeuw)

Zeegezicht, Landschap, Koets, alle gesigneerd, olieverf op doek, olieverf op board, krijt op papier, van circa 52x62 cm tot 58x80 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140