Lot 26
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Gilhuys, Téofil Galan Ulla en Rud Barder (20ste eeuw)

Landschap Zuid-Frankrijk, Exotische landschappen, alle gesigneerd, 2x olieverf op doek, 1x gouache op papier, alle circa 53x64 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80