Lot 25
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hollandse School (20ste eeuw) (4x)

Havengezicht, Polder, Boslandschap en dorp, waarvan drie gesigneerd, 2x gewassen inkt op papier, 2x drukwerk, waarvan twee zonder lijst, van circa 51x57 cm tot 53x68 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25