Lot 24
Vendue Next Door | 3 mei 2020
K. Heymans en 2x Hollandse School (20ste eeuw)

Schepen en Stilleven, waarvan twee gesigneerd, alle olieverf op doek, van circa 51x62 cm tot 77 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80