Lot 23
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Steff Wijnhoven (1898-1969)

Polderlandschap, gesigneerd, olieverf op doek, 75x115 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70