Lot 22
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Geurt Busser (1947) en Ru Vunderink (1927)

Bloemstilleven en Panoramisch landschap, beide gesigneerd, beide aquarel op papier, circa 76x94 cm en 81x91 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35