Lot 21
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Henk van Vessem (1939)

Abstracte compositie, middenonder gesigneerd en gedateerd 1992, pastel en gouache op papier.

80x100 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90