Lot 20
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hans Stuurman, Michels en Hollandse School (20ste eeuw) (3x)

Diverse abstracte compositie's, alle gesigneerd, 2x gouache op papier, olieverf op board, alle circa 70x100 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30