Lot 19
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Peter Keil, Wim Drion en Sleutel (20ste eeuw) (3x)

diverse abstracte voorstellingen, alle gesigneerd, acryl op doek, aquarel en krijt op papier, gouache op papier, van circa 67x53 cm tot 83x105 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200