Lot 17
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Jos Leurs (1947), Meindert Butter (1877-1940) en Joseph Couture (1890-1965)

Diverse Haventaferelen, alle gesigneerd, 2x aquarel, 1x olieverf op board, van circa 49x65 cm tot 70x85 cm met met lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120