Lot 16
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Max Kleinen (1942) en Hollandse School (2x)

Bosgezicht en Stillevene met rozen, beide gesigneerd, 1 pasteltekening en 1 aquarel.

76x82 en 72z81 cm (bij één werk kleine glasbreuk in de hoek rechtsonder)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240