Lot 15
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hollandse School (20e eeuw) en Roelof Klein (1915-1981) 2x

2 zonnebloem taferelen, beide aquarel.

92x72 en 99x75 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25