Lot 14
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hen Euverman (1918-1994) en Foen Winters

'Île d'Oléron', aquarel, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1975, in passe-partout zonder lijst; daarbij boerenerf met moestuin, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1962, aquarel.

70x86 cm en 60x77 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25