Lot 13
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hollandse School (20e eeuw) en Wim Steijn (1914-1980) 2x

2 Abstracte landschappen, één (onduidelijk) gesigneerd, éénmaal gemengde techniek op papier en éénmaal olieverf op doek.

87x66,5 en 101x51 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30