Lot 11
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Hans Veen en daarbij een Dali-poster

'Los Vast', rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1986, aquarel, in lijst zonder glas.

69x88 cm en 81x61 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25