Lot 10
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Jaap Ploos van Amstel (1926) en Jan Velthuis (1949) (2x)

Abstracte compositie en Bootjes, beide rechtsonder gesigneerd, beide aquarel op papier.

84x64 en 79,5x97 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45