Lot 8
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Wil van Leeuwen (1909-1994) en Olav Bijker (2x)

'De lente', zeefdruk in kleur, gesigneerd in de plaat, in potlood gedateerd 1989, getiteld en genummerd 185/200. Daarbij een linosnede 'Jongensportret', gesigneerd in potlood, eigen druk.

76x84 cm en 67x57,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50