Lot 5
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Nic Jonk (1928-1994)

4 geabstraheerde composities met vissen

alle gesigneerd en gedateerd 'nicjonk 1990'

4 aquarellen met inkt, elk 32x26 cm (samen ingelijst: 87,5 cm)

€ 80,00

Hamerprijs: € 80