Lot 35
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Antonius Johannes Kristians (1883-1957) en daarbij een aquarel (toegeschreven aan Willem Witjes)

De Sanweg, gesigneerd, olieverf op doek, 47x63 cm, Heuvelig landschap, aquarel, 38x43 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160