Lot 34
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Carl Wagn (20ste eeuw)

Lentelandschap, gesigneerd, olieverf op doek, 55x75 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350