Lot 2
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Sees Vlag (1934-2018)

zeefdruk: "s-Gravenhage- Hofvijver", in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd.

50,5x65.5 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100