Lot 1
Vendue Next Door | 3 mei 2020
Sees Vlag (1934-2018)

2 zeefdrukken van Den Haag: 's -Gravenhage - Zeestraat en 's -Gravenhage Kerkplein, beide in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd.

60x50 cm en 66,5x54,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140