Lot 123
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Moritz (ca. 1900)

Een dorpje aan het water, onduidelijk gesigneerd en gedateerd (rechtsonder), olieverf op paneel, 64x46 cm (met lijst: 89,5x72 cm)

€ 35,00

Hamerprijs: € 35