Lot 48
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Harry Obdeijn (20e eeuw)

Compositie met portretten.

Aquarel, 71x101 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25