Lot 46
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Balinese School, 20e eeuw (3x)

Drie aquarellen met voorstellingen met vele figuren.

Van 40x33 tot 51x42 cm (1 zonder lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80