Lot 45
Vendue Next Door | 3 februari 2020
W. Darma (Balinese School, 20e eeuw)

Figuren bij een tempel in een bos.

Olieverf op doek, r.o. geteknd en 'Ubud', 69x49 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40