Lot 44
Vendue Next Door | 3 februari 2020
K.T. Karsa (Balinese School 20e eeuw)

Godenvoorstelling.

Olieverf op doek, l.o. getekend en 'Ubud', 74x105 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35