Lot 41
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Dieter Röttger (20e eeuw)

gemengde techniek op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd XI 90, 24,5x20 cm (met lijst: 51,5x56,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35