Lot 40
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Van Leeuwen (2e helft 20e eeuw)

Den Haag Holland Spoor, rechtsonder gesigneerd, tekenign op papier, 43x53 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45