Lot 38
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Onbekende maker, 20e eeuw (2x)

Boten aan de waterkant.

Aquarellen. l.o. onduidelijk getekend, 55x72 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25