Lot 0
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Antonio Ko Jr. (1956-1999), Roymans, 20e eeuw en 2x onbekende maker (4x)

Moeder met kind, dubbelportret en 2x boten aan de waterkant.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 80x65 cm en Zeefdruk op marouflé, zonder lijst, r.o. getekend en 2011, 60x60 cm. Aquarellen. l.o. onduidelijk getekend, 55x72 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25