Lot 36
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Antonio Ko Jr. (1956-1999) en Roymans, 20e eeuw

Moeder met kind en dubbelportret.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 80x65 cm en Zeefdruk op marouflé, zonder lijst, r.o. getekend en 2011, 60x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25