Lot 32
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Winters dorp met kerk en huizen aan de waterkant.

Olieverf op board, beide onduidelijk getekend, 27x34cm en 38x31 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30