Lot 29
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Rotterdamse haven en zonnig dorp aan de kust.

Olieverf op marouflé, r.o. gesigneerd Evert Moll, 54x63 cm en aquarel, r.o. onduidelijk getekend, 53x65 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180