Lot 28
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Jacobus Bijtel (1893-1983) en Hollandse School, 20e eeuw

Stilleven met appels en vaatwerk en bloemstilleven.

Olieverf op board, r.o. getekend, 47x57 cm en olieverf op doek, 50x40 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45