Lot 27
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Dirckx en Jan Visser, 20e eeuw

Roeiboot in een vaart bij ophaalbrug en Hofje van Loo te Haarlem.

Gouache, r.o. getekend, 45x55 cm en ets, r.o. getekend, 53x57 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25