Lot 26
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) en C. de Bruyn, 20e eeuw

Hooischuur met bloesemboom en boerderij aan de waterkant.

Olieverf op marouflé. l.o. getekend 37x47 cm en olieverf op doek, r.o. getekend, 52x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450