Lot 21
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Th. Verhagen en J. Koning, 20e eeuw.

Keuken interieurs met moeder en kind.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 67x57 cm en 70x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70